Rüyada kredi kartı almak

Rüyada kredi kartı almak iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, sevgisini, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine, uzak bir akrabadan kalacak miras sayesinde yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine ve zorlukların aşılacağına, çok uzun bir süre boyunca akrabalarla arasına mesafe koyacağına, işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına ve ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği bir duruma düşeceğine, afiyette giden düzeninden olacağına, işlerinde başarısızlığa düşeceğine, büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, rüyayı gören bir kadın ise hizmetkar edineceğine, hayatına heyecan ve renk gelecek gelişmeler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kredi kartı almak gördüyseniz:

  • Elinize para geçebilir ya da para çıkışı olabilir.

Rüyada kredi kartı almak aile içinde bastırılması ve dışarıya sezdirilmemesini icap edecek bir gelişmenin yaşanacağına, kaçırılan fırsatların tekrar yakalanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kredi karti kaybetmek moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına, birçok kişinin dikkatini çekeceğine ve bu sayede birbiri üstüne iş teklifi alacağına inanılır.

Rüyada kredi kartı kırmak bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına ve sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine delalettir.

Rüyada kırık kredi kartı görmek eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, insanlara olan güvenin artacağına alamet eder.

Rüyada kredi kartı borcu görmek uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine ve büyük bir zenginiğe kavuşulacağına, üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine delalettir.

Rüyada kredi kartı bulmak ekmeksiz ve aşsız kalacağına, ödeme güçlü çekeceğine, sorunlarından kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kredi kartı görmek çok uzun bir dönem bu rahatsızlıkla boğuşacağına, birçok doktora gitmesine, çare aramasına rağmen bir türlü çare bulamayacağına ve üzüntüden ötürü daha da kötü duruma düşeceğine, işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine işarettir.

Rüyada kredi almak makbul olmayan işler yapacağına, geçiminin zorlaşacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments