Rüyada kovanın içinde su görmek

Rüyada kovanın içinde su görmek eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine ve çok sevineceği bir olayla karşılaşacağına, rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, evliliğinde hanedeki rızkının bol olacağına, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına delalet eder.

Rüyada kovanın içinde su gördüyseniz:

  • Çoğu kez, girdiğiniz her ortamda yanlış anlaşılarak kendinizi tam olarak ifade edemeyeceksiniz, edemiyorsunuz.

Rüyada kovanın içinde su görmek büyük bir zarar göreceğine ve çok büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağına, sıkıntılarına ortak olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kovanın içinde süt görmek sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, kısmetli bir kişi olunacağına, eğlenceli günler geçirileceğine delalettir.

Rüyada kovanın içinde temiz su görmek sonradan da durumun ciddiyetine varacağına ve telaşlanarak, sıkıntıya düşeceğine, birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada kovanın içinde balık görmek kalbini tekrar hayata açacağına, maddi konularda kayıplar olacağına yorulmaktadır.

Rüyada su içinde yürümek aile hayatında yaşanan mutluluğun yıllar boyunca devam edeceğine, hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına işaret eder.

Rüyada su içinde ev görmek birçok engelin aşılacağına, canının kıymetini bileceğine ve mümkün olduğunca hayattan zevk almaya çalışacağına inanılır.

Rüyada ay içinde ay görmek sosyal hayat içerisinde istenmeyen olayların ortaya çıkacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine delalettir.

Rüyada ev içinde olmak kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına bazı uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağına, neşeye, keyfe, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments