Rüyada komşunun elini öpmek

Rüyada komşunun elini öpmek sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, sağlık sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, çaresizleşeceğine, yardıma ihtiyaç duyacağına, anne babası ile ilgili kötü ve üzücü haberler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği şeylerin gerçekleşmeyeceğine yorulur.

Rüyada komşunun elini öpmek gördüyseniz:

  • Kendinize yeni yollar yeni ufuklar açıyorsunuz.

Rüyada komşunun elini öpmek zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, ferah ve rahatlık içinde yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş komşunun elini öpmek çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına ve büyük kazançlar elde edeceğine, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada komşunun elini tutmak hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, bu yüzden bazı sorunlarla muhatap olacağına inanılır.

Rüyada komşunun nişanlandığını görmek anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, işlerini tek başına yöneteceğine delalettir.

Rüyada komşunun boşandığını görmek fakirlikten kurtulacağına, ailesini ve sevdiklerinin hayallerini de gerçekleştirme fırsatı sunacağına rivayet eder.

Rüyada komşunun çocuğunu sevmek zor günler geçirileceğine, sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına ve daha büyük sıkıntılara gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada komşunun karısını öpmek borç içinde bir yaşam süreceğine, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına rivayet eder.

Rüyada komşunun evine girmek hayali kurulan herşeye sahip olunacağına, sorunlarının günden güne artacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet Adigüzel

Merhaba rüyamda bizim komşu kadınları ve kızı bana bakıp konuşuyordu aralarında sonra ben komşu kadının elini öptüm oda yanağımda öptü orda akrabalar falan vardı neden acaba teşekkür ederim

Mehmet Adigüzel

Çok teşekkür ederim