Rüyada komşunu taşınırken görmek

Rüyada komşunu taşınırken görmek bir dönemi kazançlı, mutlu ve sağlıklı geçiriyorsa, diğer dönemini de mutsuz, hasta ve zor geçireceğine, herhangi önemli bir gelişmenin yaşanmayacağına, bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına, sıkıntıların zamanla çözüleceğine ve refah içinde olunacağına, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine, ortaya çıkan sorunlarının en kısa zaman içinde çözüleceğine, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada komşunu taşınırken gördüyseniz:

  • Maddi veya işle ilgili ilişkileriniz tartışmaya açık hale geliyor.

Rüyada komşunu taşınırken görmek çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına tabir olunur.

Rüyada birini taşınırken görmek kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine, hem de ailesi tarafından hoş karşılanmayacağı için probleme dönüşeceğine yorulur.

Rüyada komşuyu taşınırken görmek yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurunun da yerine geleceğine, başka bir şehirde yeni bir işe gireceğine, kendisine yeni bir hayat kuracağına delalet etmektedir.

Rüyada komşunu öldürmek iyi anlaşacağına, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine delalet eder.

Rüyada komşunu hamile görmek bir süre sosyal hayatından ve lüksünden de yoksun kalacağına, yapılmak istenen projeye hız verileceğine delalettir.

Rüyada komşunu evine gitmek bolluk ve bereket yakalayacağına, kapanmış olan kapıların allah’ın izni ile açılacağına delalettir.

Rüyada komşunu yatakta görmek maddi yükümlülüklerin azalacağına, rahatın ve huzurun yerine geleceğine, kötü işlere girmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kapı komşunu görmek bir erkeğin başka bir erkekle seviştiğini görmesi ise çok büyük bir belaya bulaşacağına, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments