Rüyada kasırga ve hortum görmek

Rüyada kasırga ve hortum görmek aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evliliğe adım atılacağına, işlerinde çok başarılı olacağına, net bir bakış açısı kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, keder yaşayacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine, büyük başarılar kazanacağına, maddi olarak iyi giden bir işin bir anda kesintiye uğrayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kasırga ve hortum gördüyseniz:

  • Aile ilişkilerinizin da düzene girdiğini görmek sizi rahatlatabilir.

Rüyada kasırga ve hortum görmek onun bir sıkıntısını ya da derdini çözeceğine, hasta ise bakacağına, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine rivayet eder.

Rüyada hortum kasırga görmek başarıların her geçen gün çoğalacağına, kişinin oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına delalettir.

Rüyada kasırga fırtına görmek mali konularda yeterince dikkatli davranmadığı için sürekli bir dar boğaz yaşayacağına, huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine işaret eder.

Rüyada kasırga görmek hayatının yoluna gireceğine, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına, hayatını yoluna koymaya işaret eder.

Rüyada hortum su görmek kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, maddi ve manevi olarak ailesinden büyük destek göreceğine tabir olunur.

Rüyada hortum görmek çoluk çocuğundan zarar göreceğine, hatta eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine işarettir.

Rüyada hortum çekmek sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına işaret etmektedir.

Rüyada hortum eklemek mutlu olacağına, kendisini iyi hissedeceğine, allah’ın izni ile içinde bulunduğu kötü durumlardan ve uğradığı zararlardan çok sıkıntı çekmeden yakın bir zaman içinde kurtulacağına yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
mustafa kurt

rüyamda koyu kasırga oğlumu içine çekti sonrada fırlattı kafası duvara geldi baygınlık gecirdi anlamı ne acaba