Rüyada karanlıkta beklemek

Rüyada karanlıkta beklemek atılan adımların maddi ve manevi olarak çok zarar vereceğine, ortaklık kurulan kişilerle büyük bir tartışma yaşanacağına, tekin olmayan işlere girileceğine, zararlarını telafi edeceğine, sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına, kısmetin yaşanacak olan kötü bir olay yüzünden tamamen kapanacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, İslami olarak günahlarının artacağına, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına işarettir.

Rüyada karanlıkta beklemek gördüyseniz:

  • Kararınızı vermeden önce, duygularınızı sakin şekilde gözden geçirmeniz gerekiyor.

Rüyada karanlıkta kalmak sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, temize çıkacağına işarettir.

Rüyada karanlıkta gitmek sağlık sorunlarının son bulacağına, böylece işlerini yoluna sokacağına alamet etmektedir.

Rüyada karanlıkta ağlamak başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine, şifa göreceğine işarettir.

Rüyada karanlikta kaçmak sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, hiçbir şey yapmak istemez olacağına yorulur.

Rüyada karanlıkta beklemek herkesin hayal ettiği ve imrendiği bir yaşam süreceğine, ona yalnız ve çaresiz olmadığını hissettireceğine alamet etmektedir.

Rüyada karanlıkta bisiklet sürmek epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine ve çok güzel günler yaşanacağına, zor zamanlar geçirileceğine ve yakın zaman içinde çeşitli zorluklar yaşanacağına inanılır.

Rüyada karanlikta denizde yüzmek olumlu değişiklikler yaşayacağına, rahata ereceğine, kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karanlıkta eşek görmek iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, dertlerin biteceğine, dileklerinin gerçekleşeceğine inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments