Rüyada kabenin kapısını açmak

Rüyada kabenin kapısını açmak elinden gelen herşeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine, iş konusunda bir ortaklık kuracağına, sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine, kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına, yakın bir zamanda içinde bulunduğu bu kötü durumu düzeltmeye çalışmazsa çok pişman olacağına, kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına, işini kaybedeceğine, parasız ve ekmeksiz kalacağına, kurulu düzeninin olacağına ve tüm beklentilerinin birer birer gerçekleşeceğine, güzel bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyada kabenin kapısını açmak gördüyseniz:

  • Karşı taraftaki kişiler belli durumların inceliklerini kavramış olmasalar bile, olaylar veya konular hakkındaki yorumlarını dinlemekte fayda var.

Rüyada kabenin kapısını açmak büyük maddi bir kazanca sahip olunacağına, eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına tabir olunur.

Rüyada kabenin kapısını görmek işine ve ailesine daha bir sıkı sarılarak, hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine, hayallerine ulaşmakta ve başarı elde etmekte zorlanmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kabenin taşındığını görmek zenginleşeceğine, sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına delalet eder.

Rüyada kabenin yanında olmak şansızlığın kırılacağına, ardından verilen kararın uygulamaya konulacağına işaret eder.

Rüyada kabenin üstünde oturmak projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, para sıkıntısı çekmeyeceğine işarettir.

Rüyada kabenin fotoğrafını görmek çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada kabenin içinde olmak sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına işaret eder.

Rüyada kabenin minarelerini görmek dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments