Rüyada ılık suyla yıkanmak

Rüyada ılık suyla yıkanmak yakın zamanda gerçekleşmesi  gereken bir çalışmanın bir türlü başlamayacağına, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, yaptığı şeylerden ötürü bazı kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, sonradan da çok üzüleceğine ve pişman olacağına, haksızlığa uğranacağına, keyiflerinin yerinde olacağına, ahlaksız ve kendisine güvenilemeyecek bir akrabaya rivayet eder.

Rüyada ılık suyla yıkanmak gördüyseniz:

  • Sorumluluklarınızı ihmal etmeniz, görevlerinizi yerine getirmemeniz veya sözlerinizde durmamanız durumunda eleştiri ya da şikayetlere maruz kalabilirsiniz.

Rüyada ılık suyla yıkanmak ruhsal korkularından da arınacağına, hata ve günah işlemekten uzak duracağına işarettir.

Rüyada ılık suyla abdest almak muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, kişinin rahat nefes alacağına alamet etmektedir.

Rüyada ılık suyla banyo yapmak elinde bulunan imkânların çok daralacağına, karşısına kötü insanlar çıkacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü rüya sahibinin peşini bırakmayacağına, kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına, bu nedenle geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine işarettir.

Rüyada ılık su görmek rızkının genişleyeceğine, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin de artacağına, sorunların bu sayede aşılacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine delalettir.

Rüyada ılık süt içmek kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına işaret etmektedir.

Rüyada ılık denizde yüzmek eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına ve iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine ve en doğru olanı bu sayede bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ilik kanseri olduğunu görmek yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına işaret eder.

Rüyada ilik vermek hiç beklemediği kadar çok üzüleceğine, işlerinin çok büyük bir oranda aksayacağına, işlerinde kısa bir süre içinde çok büyük kazanç sağlayacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments