Rüyada iki bardak su görmek

Rüyada iki bardak su görmek çok büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, neşenin ve mutluluğun geleceğine, yaptığı işler sayesinde kazanç elde edeceğine, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına, bazı konser etkinliklerine katılacağına, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, kendi işlerini çok iyi bir seviyeye getiren rüya sahibinin başka insanların da yardımına koşacağına, böylece diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine, verilen sözlerin yerine getirilememesinden ötürü güvenin sarsılacağına, kimseye bu konuda ödün vermeyeceğine ve aldığı kararlar konusunda tutarlı davranacağına rivayet etmektedir.

Rüyada iki bardak su gördüyseniz:

  • Duygularınız sizi destekliyor.

Rüyada iki bardak su görmek ekmeğinin azalmayacağına, kötü durumlara düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada iki bardak su içmek iyi işler yaparak ailesinin gözünde değerleneceğine, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada iki gelin iki damat görmek istenmeyen olaylar yaşanacağına, allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bardak bardak su içmek birçok iş teklifi alınacağına, kazançlı çalışmalar yapılacağına, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine alamet eder.

Rüyada bardak bardak su içtiğini görmek beklenmedik kimselerden duyulacak kötü sözler yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına, günü birlik tatillere çıkacağına yorulur.

Rüyada bardak bulmak maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine, sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına, hiç tahmin etmediği kadar iyi bir çalışmaya yardımcı olacağına işaret eder.

Rüyada bardak düşürmek hiçbir zaman yokluğa düşmeyeceğine, daha iyi bir eve çıkılacağına, herkesin istediği şeye kavuşacağına, aile bireyleri arasındaki bağın her geçen daha sağlam bir hal alacağına ve çok mutlu, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada bardak fırlatmak bir sebeple biraz daha azim ve sabır göstermesi gerektiğine, bu şekilde davranırsa istediği herşeye rahat bir şekilde ulaşacağına, iş konusundaki pozisyonunu iyileştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments