Rüyada hastanede serum yemek

Rüyada hastanede serum yemek işlerinin bozulacağına, hayırlı  ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına, hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, sevilen birinin başına gelen felaketlerden dolayı psikolojik olarak çok etkileneceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, rızkının eksileceğine, refah düzeyinin düşeceğine, elinde bulunan mal ve mülk sayesinde kendisine çok güzel bir gelecek oluşturacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine rivayet eder.

Rüyada hastanede serum yemek gördüyseniz:

  • Yalnız bir insansanız yeni bir ilişkiye girmeden önce duygularınızdan emin olmalısınız.

Rüyada hastanede serum yemek ne yapacağını şaşıracağına, çıkmaza düşeceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine delalettir.

Rüyada hastanede serum taktırmak yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine, canın çektiği herşeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine delalet eder.

Rüyada serum almak ruhsal olarak büyük bir sorunla karşılaşacağına, evlat sahibi olacağına yorulur.

Rüyada kolunda serum görmek evliliklerin bitme noktasına geleceğine, lüksünün ve rahatının yerinde olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendine serum takıldığını görmek moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine, güçsüz ve nefessiz kalacağına işaret eder.

Rüyada serum görmek borçların biteceğine, aile hayatındaki muhabbetin artacağına, eline geçen tüm fırsatları bu sayede değerlendireceğine inanılır.

Rüyada kolunda serum takılı görmek hasta olacağına, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine ve içine kapanacağına işaret eder.

Rüyada serum takılı görmek eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Esra

Selamün aleyküm, rüyamda abimin elinde serum takılı olduğunu gördüm serumun bitmesine çok az kala kolundan damar yolundaki iğneyi çekiyor ve ayağa kalkıp gidiyor, serumu kontrol eden iki doktor vardı gülümseyerek gitmesine izin verdiler , abim oradan ayrılırken beyaz yeni bir dolmuşa binip sürdü içinde aile bireyleri de vardı, bir yerde indi ve dolmuşun el frenini çekmeyi unutunca direksiyon a geçtim ve dolmuşu ben kontrol ettim , hayrolsun inşallah