Rüyada hamur parçası görmek

Rüyada hamur parçası görmek etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, maddi anlamda güç kaybedeceğine, ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına, çok sıkıntılı bir döneme gireceğine ve eline geçen cüzi miktarda kazanç ile zararı az da olsa kapatmaya çalışacağına, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine alamet eder.

Rüyada hamur parçası gördüyseniz:

  • Sizde hayal kırıklığı yaratacak olsa bile, özel hayatınıza ilişkin konumunuz hakkında dürüst olmalısınız.

Rüyada hamur parçası görmek mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada et parçası tükürmek yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, sahip olunan zenginliğin elde gideceğine işarettir.

Rüyada et parçası düşürmek işlerinin ağırlaşacağına, bir sebeple çok kötü ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, içinde olduğu bir projeden çok zarar göreceğine, işinden çıkarılacağına inanılır.

Rüyada ekmek parçası yemek haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kaya parçası görmek planların boşa gideceğine,  iş hayatında iniş yaşanacağına, yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine ve eline geçen kazancı allah yolunda harcayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağaç parçası görmek gamsız bir hayat süreceğine, aile hayatında çeşitli tartışmalar ve zor durumlar yaşanacağına delalettir.

Rüyada yüzünde et parçası görmek rahat bir hayatı olacağına, emeklerinin karşılığını göreceğine, kazancın daha da artacağına, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada yılan parçası görmek problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine, köşeye sıkıştıracağına rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments