Rüyada gül sulamak

Rüyada gül sulamak hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine, sevdiği kişi ile ilgili olarak kıskançlık duyacağına, rüyayı gören kişinin, ferahlığa çıkacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, bazı kişilerle fikir alışverişinde bulunarak yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada gül sulamak gördüyseniz:

  • Hep birlikte hareket etme arzusundasınız.

Rüyada kırmızı gül ve beyaz gül görmek meslek hayatında ilerleme ve gelişme göstereceğine, büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine tabir olunur.

Rüyada gül bahçesinden gül toplamak rahat bir hayata sahip olacağına, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada gül dağıtmak yaptığı hatalardan ders çıkarıp onları tekrar etmeyeceğine, huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine, üzgün olacağına yorulmaktadır.

Rüyada gül uzatmak kişinin fırtınalı günler yaşamaya başlayacağına, girdiği bir ortaklıktan büyük zararla çıkacağına rivayet eder.

Rüyada gül sulamak daha iyi şartlara ve imkânlara sahip olacağına, işlerinin kötüleşeceğine, maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına inanılır.

Rüyada beyaz gül vermek giden birinin geri döneceğine, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eşine gül vermek çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, bu sayede sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına, kendisini çok yakında bazı güzel olayların içinde bulacağına tabir olunur.

Rüyada gül resmi yapmak yakasının beladan ve dertten kurtulmayacağına, kendisini bir süre iş, özel ve sosyal hayatından geri çekmek zorunda kalacağına yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments