Rüyada göğsünü yıkamak

Rüyada göğsünü yıkamak çalışma bittiğinde hem gören ve bilen herkesi çok şaşırtacağına, cesaretini ve kendine olan özgüvenini toplayacağına, istediği oranda da eğleneceğine, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine, hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine, yapılan çalışmaların heba olacağına, karlı işlere atılmak için birikimini ortaya koyacağına alamet etmektedir.

Rüyada göğsünü yıkamak gördüyseniz:

  • Yeni aşklar veya mevcut ilişkilerinizde duygusal açılımlar söz konusu olabilir.

Rüyada göğsünü emmek yapacağı hatalar yüzünden canının sıkılacağına, iş ve zaman kaybına uğrayacağına işarettir.

Rüyada göğsünü yıkamak dertlerin biteceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, işlerinde verimin artacağına işarettir.

Rüyada göğsünü kapatmak işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, sevinçli haberlere inanılır.

Rüyada göğsünü küçük görmek tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına ve bu sayede aslında her insanın hakkı olan ama sadece kısmetli olanların sahip olacağı en güzel şeyleri elde edeceğine, yapılan işte çok zarar edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada göğsünü şiş görmek her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin göğsünü sıkmak zor durumda kalacağına, kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine, verdiğiniz kararların size fayda yerine zarar getireceğine tabir olunur.

Rüyada kendi göğsünü yalamak yakın bir zaman içinde mal mülk sahibi olacağına, şükrederek yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada göğsünü büyümüş görmek bereketli işler yapacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments