Rüyada gerçekten hissetmek

Rüyada gerçekten hissetmek bir sebeple rüyalarının da günden güne daha karanlık ve kasvetli bir hal alacağına, aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, iyileşme göstereceğine, olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına, hayal kırıklığına düşeceğine, ancak çok kötü bir duruma düşeceğine, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına ve eline yüklü miktarda kazanç geçeceğine, mevki makam sahibi olunacağına, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, iş hayatı ile ilgili bazı adımların atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada gerçekten hissetmek gördüyseniz:

  • Yaratıcılık içeren veya romantik içerikli bazı girişimlere katkıda veya katılımda bulunmak isteyen kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada gerçekten hissetmek yüklü miktarda bir para yardımı alınacağına, erken evlilik yapacağına delalet eder.

Rüyada ağlayıp gerçekten ağlamak rızkının tam olarak kesilmeyeceğine ama bu durumun kişiye maddi anlamda büyük darbe vuracağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine işaret eder.

Rüyada gerçekten tükürmek verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağlarken gerçekten ağlamak daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, büyük bir hamle yaparak bu durumu kendi lehine çevireceğine alamet eder.

Rüyada gerçekten ağlamak insan ilişkilerinin daha iyi bir hal alacağına, doğru bir karar verileceğine inanılır.

Rüyada gerçekten gülmek maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine, çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağlamak gerçekten ağlamak zahmeti işlerin kolaylaşacağına, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments