Rüyada fotoğrafçı olmak

Rüyada fotoğrafçı olmak sorunların yakın zaman içinde biteceğine, arkasının daha sağlam hale geleceğine, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, düşünceli ve dalgın olacağına, makam ve söz sahibi olacağına, yaşamının takdir belgeleri ve ödüllerle dolacağına, kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine, yakın bir zaman içinde rüya sahibinin başının sıkışmasına sebep olacağına, hakkı olanlara kavuşacağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine işaret eder.

Rüyada fotoğrafçı olmak gördüyseniz:

  • Belli kararlar almadan önce uzun uzun düşünmelisiniz.

Rüyada fotoğrafçı olmak aile bireylerinin de çok sevineceğine, hayırlı kişiler ile tanışıp güzel ve kazançlı işler yapılacağına delalet eder.

Rüyada fotoğrafçı dükkanı görmek aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments