Rüyada evinin penceresinin yıkıldığını görmek

Rüyada evinin penceresinin yıkıldığını görmek dinsiz birinin meşakkat ve sıkıntısını üzerine almaya, amaçlarına, hedeflerine, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, sürekli dalgınlık veya unutkanlık gibi durumlar yaşanması yüzünden ikaz alacağına, sıkıntı çektiği konularda çok iyi bir sonuca ulaşacağına, kazancının günden güne artacağına, sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, işinin gücünün rast gitmeye başlayacağına, haciz veya icra gibi durumların söz konusu olacağına rivayet eder.

Rüyada evinin penceresinin yıkıldığını gördüyseniz:

  • Hukuki, kurumsal, kuralları içeren veya finansal konulara çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Rüyada evinin penceresinin yıkıldığını görmek üzüleceğine, zor durumda kalacağına, buna rağmen pek başarılı olunamayacağına, ancak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine inanılır.

Rüyada evin penceresinin yıkıldığını görmek ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine, yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin evinin yıkıldığını görmek mevki makam sahibi olunacağına, bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada depremde evinin yıkıldığını görmek işlerinin açılacağına, problemlerini çözeceğine, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada depremden evinin yıkıldığını görmek sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına, boyundan büyük işlere kalkışmayacağına ve taşıyamayacağı yükün altına girmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada komşusunun evinin yıkıldığını görmek güzel, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, ufkunun açılacağına, hayata olan bakışının da olumlu yönde gelişeceğine, kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine yorulur.

Rüyada evinin balkonunun yıkıldığını görmek iş hayatında her zaman sıkıntılı günler geçireceğine, sorunlarının çözüleceğine, işlerinin hal yoluna gireceğine, elinin bollaşacağına rivayet eder.

Rüyada evinin duvarlarının yıkıldığını görmek yüzünün güleceğine, elinin darlıktan kurtulacağına, sonrasında ise beklenen iyi günlerin geleceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments