Rüyada evin yanında su görmek

Rüyada evin yanında su görmek aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına ve ileride çok zengin bir kimse durumuna geleceğine, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına, çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, sorunlarının gün geçtikçe daha da artacağına, elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine, patlama noktasına geleceğine ve tabiri caizse sinirlerinin yay gibi gerildiği bir anda da isyan ederek içindeki herşeyi söyleyerek rahat etmeye çalışacağına, sıhhat ve moral bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada evin yanında su gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişilerle daha rahat iletişim kurabilirsiniz.

Rüyada evin yanında su görmek elini attığı işlerden yana bir bir hayal kırıklığı yaşayacağına, hırslarını kötü yollarla tatmin etmeye çalışan bir kişinin tam anlamıyla başa bela olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evin yanında cami görmek hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine, çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına rivayet eder.

Rüyada evin yanında deniz görmek her koşulda allah yolundan yürüyeceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada evin yanında mezar görmek sıkıntılarından kurtulacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Rüyada denizin yanında ev görmek çok büyük kazanımlar elde edileceğine, herkesi doğru yola çağıracağına işarettir.

Rüyada mezarın yanında oturmak rahatlık ve ferahlık bulacağına, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada mezarlık yanında uyumak çok büyük atılımlar yapacağına, kötü kişilere yakın olacağına delalet eder.

Rüyada yanında köpek görmek zararlı kişiler yüzünden büyük sıkıntılar çekileceğine, iş dünyasındaki prestijli durumun ortadan kalkacağına, çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments