Rüyada erkek kilodu giymek

Rüyada erkek kilodu giymek yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine, iyi bir patron olacağına, bunun sonucunda da pişman olup, tövbe edeceğine, yakın arkadaşlarından birinin teklifiyle katılacağı bir organizasyon veya toplantıda yalancı, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine, hakça ve eşit bir şekilde bölüştüreceği mirası sayesinde geri kalan ömrünü huzur içinde tamamlayacağına, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, sevinçli haberler alınacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, kazancının ilk önce azalacağına işarettir.

Rüyada erkek kilodu giymek gördüyseniz:

  • Olaylar göründüğü gibi olmayabilir.

Rüyada erkek kilodu giymek dert yüzü görmeyeceği gibi, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, berekete, bolluk içinde, zengin bir hayat sürüleceğine, gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada kadın kilodu görmek kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, başka insanların söylediği şeyler yüzünden sevdiği kişiyi kırdığına delalettir.

Rüyada kadın kilodu giymek kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine, onunla iyi bir geçim içinde olacağına tabir olunur.

Rüyada erkek olmak işlerinin sekteye uğramasından ötürü maddi ve manevi olarak zarar edeceğine, derin bir nefes alacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada erkek tokatlamak küskünlük yaşanacağına, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına delalet eder.

Rüyada erkek bıçaklamak önemli ve büyük adımlar atacağına, sıkıntıya düşüreceğine yorulur.

Rüyada erkek öpmek sıkıntıların üstesinden gelmesinde destek olacağına, dost sandığı kimselerden sıkıntı alacağına, üzüleceğine tabir olunur.

Rüyada erkek istemek sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine ve daha önce hiç yaşamadığı kadar özel duyguları yaşayacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments