Rüyada erkeğin parmağında alyans görmek

Rüyada erkeğin parmağında alyans görmek mutluluğu ve huzuru yakalama fırsatına ve şansına sahip olacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına ve elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, kişinin muradına ereceğine, yeni başlangıçlar ve atılımlar yapılacağına, yıpranacağına, strese gireceğine, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, gönlünce bir yaşam süreceğine, rahata ve huzura kavuşacağına delalettir.

Rüyada erkeğin parmağında alyans gördüyseniz:

  • Ne yapacağınız üzerine düşünerek zaman kaybetmek yerine tamamlamanız gereken işleri tamamlamalısınız.

Rüyada erkeğin parmağında alyans görmek yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, rüyayı gören kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, iş yerinde uzun zamandan beri çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına rivayet eder.

Rüyada bir erkeğin parmağında alyans görmek hayırlı bir kısmetle mutlu bir yuva kurma yolunda adım atılacağına, kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine inanılır.

Rüyada erkeğin parmağında altın alyans görmek endişelerinin son bulacağına, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, çok büyük insanlar arasına gireceğine, çok büyük kazançlar elde ederek çok yüksek mevkilerde kendisine yer edineceğine delalettir.

Rüyada kızının parmağında alyans görmek evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin biteceğine, çok başarılı olunacağına, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada kendi parmağında alyans görmek uzunca bir süre boyunca kendisini toparlayamayacağına, işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşinin parmağında alyans görmek eşi ile arasında tatsız münakaşalar geçeceğine, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine inanılır.

Rüyada arkadaşının parmağında alyans görmek diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, aralarından su sızmayacağına, birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin parmağında alyans görmek yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için de harcayacağına, kötü yönde hareket edeceğine rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments