Rüyada elde çıban görmek

Rüyada elde çıban görmek maddi olarak çok rahat edeceğine, hayatını yoluna sokacağına, kendisi kadar ailesinin de mutlu mesut günler geçireceğine, ailesinin de aynı ferah koşullara sahip olacağına, aile içinde de tartışma yaratacak kararlar alınacağına, işlerinin açılacağına, rızkının genişleyeceğine, çok hızlı bir şekilde çözüm beklerken bazı aksamalardan ötürü endişeye kapılacağına, aile bireyleri arasında yaşanacak tartışmalar yüzünden huzursuzluk içinde bir dönem geçireceğine, elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada elde çıban gördüyseniz:

  • Biraz daha sabredin.

Rüyada elde çıban görmek stresinin ve sıkıntılarının her geçen gün daha da artacağına, sorun yaşadığı kişilerle arasını düzeltmesi için önayak olunacağına, moral ve motivasyon konusunda uzun zamandan beri yaşanan sıkıntının sona erdirileceğine delalet eder.

Rüyada çıban çıkmak üzerindeki baskıdan kurtulmak için harekete geçileceğine, kişinin tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına işaret eder.

Rüyada çiban sıkmak malından ve parasından olacağına, sermaye kaybı yaşayacağına bu nedenle ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına işarettir.

Rüyada büyük çıban görmek kişinin hiçbir konuda doğru adımlar atamayıp kendisini zora sokacağına, yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine rivayet eder.

Rüyada sırtında çıban görmek dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, rüya sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine, maddi ve manevi olarak zarar görüleceğine tabir olunur.

Rüyada karnında çıban görmek yeni bir eve ve semte taşınılacağına, kişinin hak etmediği durumlara düşeceğine delalettir.

Rüyada bacağında çıban görmek işlerinde atılıma geçeceğine, borç batağına düşeceğine, tabir yerindeyse bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olacağına delalettir.

Rüyada yüzünde ciban görmek çocuklarının fazla olacağına, yapılan işte geriye düşüleceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments