Rüyada duvarda akrep görmek

Rüyada duvarda akrep görmek sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, ilim irfan öğreneceğine, çalışmalarının takdire layık görüleceğine, kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine, kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, zorluk ve zahmete düşeceğine, rahatını kaçıracak ve uykusuz geceler geçirmesine sebep olacak olaylar yaşayacağına, şaşkın olacağına yorulur.

Rüyada duvarda akrep gördüyseniz:

  • Kalıcı bir ilişki veya iş çıkabilir.

Rüyada duvarda akrep görmek sorunlarının son bulacağına, sıkıntılarının allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, bir sebeple kendi içine kapanacağına yorulmaktadır.

Rüyada duvarda yürümek onu darda bırakmayacağına, aile hayatında huzuru yakalayacağına delalet eder.

Rüyada duvarda böcek öldürmek işlerin bu yüzden epey aksayacağına, aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine alamet eder.

Rüyada duvarda çiçek görmek yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, çok büyük ve hayırlı destekler kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada duvarda tablo görmek seçeceği eşin ailesiyle de iyi geçineceğine, zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada duvarda yazı görmek geçmişte yapılan hatalardan kaynaklanan problemlerin sona ereceğine, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına alamet eder.

Rüyada duvarda kir görmek yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına bu durumda daha ziyade kendisiyle uğraşacağına, yaşamının yoluna gireceğine, işlerinin açılacağına işarettir.

Rüyada duvarda oyuk görmek çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına, yaşanacak üzüntüden dolayı sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments