Rüyada döşek taşıdığını görmek

Rüyada döşek taşıdığını görmek kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine, vatana, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına, değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına, başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına ve parasal açıdan büyük kayıplar verileceğine, büyük miktarda para kazanacağına, bu paralar ile insanlara büyük iyilikler ve yardımlar yapacağına ve allah katında çok büyük sevaplar işleyeceğine, mevcut düzeninin bozulmasından dolayı da psikolojik olarak kötü bir duruma düşeceğine delalettir.

Rüyada döşek taşıdığını gördüyseniz:

  • Bazı kişileri memnun edebilmek için doğru bulmadığınız şeyler yapmaktan kaçının.

Rüyada döşek taşıdığını görmek yeni bir ilişkiye başlanacağına, ün salacağına alamet etmektedir.

Rüyada dösek atmak tartışma yaşanan kişilerle aranın düzeltileceğine, yaşadıklarının kendisini çok mutsuz edeceğine ve strese girmesine neden olacağına delalettir.

Rüyada mavi döşek görmek hem özel hayatında hem de ticaret hayatında mutluluğu yakalayacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, ferah bir döneme girileceğine inanılır.

Rüyada yün döşek görmek söz dinlemeyen, burnunun dikine giden çocuklara ve rüya sahibinin emeklerinin boşa gideceğine, bir yandan da hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada büyük döşek görmek gözlerindeki yaşın kuruyacağına ve gönül yaralarının iyileşeceğine, yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına ve refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada yorgan ve döşek görmek hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, sevdiklerine daha çok zaman ayıracağına alamet etmektedir.

Rüyada ıslak döşek görmek sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği herşeye kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada yere döşek sermek başı sıkıştığı bir anda sevdiği ve çok değer verdiği kişilerden çok büyük destekler alarak çok uzun bir zamandan beri yaşadığı bir sorunu çözeceğine, çok büyük çaba sarf edeceğine ve ancak o zaman bu çabanın emeğini alacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments