Rüyada döşek görmek

Rüyada döşek görmek etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine, eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar ve kazançlar getireceğine, çok iyi paralar kazanılacağına, onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına ve kendisini bazı konularda ehil kimse durumuna getireceğine, kavgaların ve rekabette altta kalmanın söz konusu olacağına, kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine, iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet eder.

Rüyada döşek gördüyseniz:

  • İşinizle ilgili bir kadına karşı dikkatli olmanız gerekmektedir.İş iniz bir kadının hesaplarına uymadığı için size karşı bazı uygulamalara girebilir.

Rüyada döşek görmek üzgün ve hasta olacağına, elinde olan parayı bir anda karşısına çıkan bir durumdan ötürü harcamak zorunda kalacağına delalettir.

Rüyada eski döşek görmek ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kırmızı döşek görmek rakiplerin yenilgiye uğratılacağına ve zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada yorgan döşek görmek gamdan, kederden, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine delalettir.

Rüyada yeşil döşek görmek sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına delalettir.

Rüyada kirli döşek görmek hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine yorulur.

Rüyada döşek yüzü görmek sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine ve zahmetinin artacağına, düşmanların barışacağına ve küslüklerin sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada yatak yorgan döşek görmek zahmet verecek bir durumun ortasında kalınacağına, istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments