Rüyada çok şık olmak

Rüyada çok şık olmak özel hayatında mutlu olacağına, zor günlerin geride kalacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, makam sahibi olacağına, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine, hasret çekenlerin birleşeceğine, asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına, arkadaşlarının, akrabalarının, eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına, çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine, zarar edeceği bir çalışmaya girmek zorunda kalacağına rivayet eder.

Rüyada çok şık olmak gördüyseniz:

  • İşinize gelmeyen şeyleri reddetmelisiniz.

Rüyada çok şık olmak ayıplanacağına, hayırlı bir yuva kuracağına, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine işaret eder.

Rüyada birini çok sık görmek kötü gidişe dur denileceğine, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, maddi ve manevi olarak yıkılacağına işaret eder.

Rüyada bir kişiyi sık sık görmek iyi niyetinin kullanılmasına müsaade etmeyerek ipleri ele alacağına, terfi edeceğine rivayet eder.

Rüyada sık sık tuvalete girmek gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, birçok sıkıntıya iyi geleceğine ve çok daha kötü durumlara düşmekten kurtaracağına tabir olunur.

Rüyada sık sık sevgiliyi görmek işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına, çok kötü günler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sık sık kıyafet değiştirmek tam her şeyden umudunu kesecekken ve elini eteğini çekecekken karşısına çıkacak kapılar ve yollar sayesinde ümidini yeniden kazanacağına, omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada sık sık yılan görmek başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, kendisini günahkar ve münafık kılacak şeylerden elini ve nefsini sakınacağına delalettir.

Rüyada sık sık balık görmek endişe duyulacak bazı olaylar yaşanacağına, rüya sahibinin gönlünün feraha ereceğine, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments