Rüyada çocuğunun parçalandığını görmek

Rüyada çocuğunun parçalandığını görmek insanların takdirine mazhar olacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine, kendisine çok daha hayırlı ve güzel bir hayat kuracağına, yenilenme yaşayacağına, yokluğa düşeceğine, çok zor bir dönemi bitirip başarılı bir döneme yelken açacağına, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine tabir olunur.

Rüyada çocuğunun parçalandığını gördüyseniz:

  • Basit bir girişiminiz size şu an dünyadaki en karmaşık olay gibi görünebilir.

Rüyada çocuğunun parçalandığını görmek çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, kişinin depresif bir ruh haline bürüneceğine ve bu nedenle de tüm düzeninin bozulacağına işaret eder.

Rüyada arabanın parçalandığını görmek kişinin uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, eş, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayakkabılarının parçalandığını görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada uçak parçalandığını görmek aile içinden birinin veya rüya sahibinin hastalık, kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına, sevinçli haberler geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüzüğünün parçalandığını görmek üzüleceğine, mutsuz ve hasta olacağına, yaşamına farklı bir yön vereceğine yorulur.

Rüyada yüzüğün parçalandığını görmek sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına alamet eder.

Rüyada arkadaşının parçalandığını görmek maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada kayaların parçalandığını görmek işlerinden ve özel hayatından yana umduklarını bulamayacağına, kendisine düşmanlık güden ve kin besleyen bazı insanların olduğuna işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments