Rüyada çiçek olmak

Rüyada çiçek olmak mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına, evlatlarının hayrını göreceğine, geleceğe daha umut dolu bakacağına, maddi ve manevi olarak zorluk yaşayacağına, elindekilerin değerini bilerek hareket edeceğine, işlerinin kötüye gideceğine, kazancının eksileceğine ve bu nedenle hane içinde kıtlık yaşayacağına, işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine, zorlukların ve tartışmaların aşılacağına işarettir.

Rüyada çiçek olmak gördüyseniz:

  • Problem yaşayan akraba veya arkadaşlarınıza yardım ederek imajınızı güçlendirebilirsiniz.

Rüyada çiçek çizmek muradına ereceğine ve daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, ancak bu kişilerin pes etmemesinden ötürü kendilerine büyük bir ders vereceğine işaret eder.

Rüyada çiçek ektirmek kişinin büyük heveslerle girdiği işlerinin başarısızlıkla sonuçlanacağına, belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına ve hayatının bir anda değişeceğine alamet etmektedir.

Rüyada çiçek tutmak rahatsızlık yaşanan bir dönemin alınacak destek sayesinde sona erdirileceğine, huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada çiçek yetiştirmek adını ve markasını daha geniş bir alanda duyuracağına, mesai saatlerinin de uzun olacağına rivayet eder.

Rüyada çiçek olmak daha sonra yaşadığı bazı şeylerden ötürü pişman olacağına ve gittiği yoldan döneceğine, hayatın belli bir düzene oturacağına alamet eder.

Rüyada çiçek getirmek işlerinin çok iyi gideceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, çok daha zor durumların altından rahat bir şekilde çıkacağına, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çiçek yakmak acılarını dindireceğine, derin bir nefes alacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine rivayet eder.

Rüyada çiçek köklemek girdiği projelerden zararla çıkacağına, yıpratıcı ve zor da olsa illaki atlatılacağına alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments