Rüyada nergis görmek

Rüyada nergis görmek ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok aranan ve dikkat çeken bir kişi olacağına, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına, yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, çok mutlu olunacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, hanesine huzurun dolacağına, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada nergis gördüyseniz:

  • Ya mevcut ilişkiniz düzelecek ya da yeni bir ilşki içine girerek daha mutlu olacaksınız.

Rüyada nergis görmek sadece bu dünya için bir şeyler yapmakla kalmayacağına, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada nergis koklamak ağız tadı ile yaşanacağına, sevilen bir işe ortak olunacağına delalet eder.

Rüyada birinden nergis almak hayatın yoluna gireceğine, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine alamet eder.

Rüyada beyaz nergis görmek kendisini dünya hayatından soyutlayacağına, eşi ya da çocukları ile karşı karşıya geleceğine rivayet eder.

Rüyada nergis çiçeği almak maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına, hayat içerisinde çok mutlu olunacağına delalet eder.

Rüyada nergis soğanı görmek sıkıntılı bir işe girileceğine, zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına yorulmaktadır.

Rüyada nergis topladığını görmek geleceğini de olumsuz yönde etkileyeceğine, tam herşeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine delalettir.

Rüyada nergis çiçeği görmek kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına, iş hayatında büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments