Rüyada antoryum çiçeği görmek

Rüyada antoryum çiçeği görmek sevilen birinin çok zor bir durumda kalacağına ve rüya sahibinin yardım edeceğine, mubah olmayan yollara sapacağına, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine, onları rahat ettireceğine, kendisini çok mutsuz, yorgun ve hasta hissedeceğine, uzun zamandan beri kendi işini kurma hayalini gerçekleştirmek için bazı adımlar atacağına, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine, elde avuçta ne varsa işi ayakta tutmak için elden çıkarılacağına, kötü düşmana işaret etmektedir.

Rüyada antoryum çiçeği gördüyseniz:

  • Bazı işlerinize veya planlarınıza müdahale eden kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada antoryum çiçeği görmek huşu içinde devam edeceğine, belki hayatında bir daha eline geçmeyecek bir fırsatı değerlendirmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada antoryum görmek o zaman bile sağlık sorunları ve huzursuzluklar yaşamayacağına, borçlanılacağına, sıkıntı ve zahmet çekileceğine yorulur.

Rüyada çiçeği sulamak zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, elinin bollaşacağına alamet eder.

Rüyada çiçeği görmek deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine, büyük sorunlarla boğuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada su çiçeği olduğunu görmek sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine işarettir.

Rüyada kılıç çiçeği dikmek yanlış anlaşılacağına, bazı adımlar atacağına delalet etmektedir.

Rüyada mum çiçeği görmek ticaretinin hızlanacağına, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, insanlara karşı kötü şeyler yapacağına işarettir.

Rüyada yasemin çiçeği görmek girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına, telafisi mümkün olmayan hatalar yapılacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments