Rüyada çeyrek altın yutmak

Rüyada çeyrek altın yutmak alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine, bazı konser etkinliklerine katılacağına, atılan her adımda daha kötü bir durumla yüzleşileceğine, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, daha azimli, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, çevresine karşı her zaman temkinli davranacağına, hayat düzeninin alt üst olacağına, aynı zamanda dünya yaşantısında da olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, borçlarının kapanacağına, neşesinin, keyfinin, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada çeyrek altın yutmak gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz kadınları baştan çıkartmak, duygusal, anlık veya kalıcı maceralar yaşamak açısından şanslısınız.

Rüyada çeyrek altın ve yarım altın görmek hayat içinde çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada çeyrek altın biriktirmek zor zamanların geride kalacağına, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, her türlü yakarışının karşılık bulacağına delalet eder.

Rüyada altın çeyrek almak hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına, medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına ve rüya sahibinin güvendiklerinden yana hayırsızlık ve nankörlük göreceğine alamet eder.

Rüyada çeyrek altın istemek maddi ve manevi olarak sorunlarla boğuşulacağına, sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine, iş hayatında yaşanan kötü durumlardan ötürü üzüntü ve endişe yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çeyrek altın dağıtmak borçlanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından çok fazla zarara uğramadan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada çeyrek altın yutmak maddi anlamda da manevi anlamda da zayıflayacağına, zor ve kötü günlerden geçeceğine, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına yorulur.

Rüyada çeyrek altın taktığını görmek bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine yorulur.

Rüyada çeyrek altın satın almak ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments