Rüyada çeyrek altın istemek

Rüyada çeyrek altın istemek işlerin çok büyümeyeceğine, elinde avucunda olanı yitireceğine ve adeta ortada kalacağına, hayırlı, kişiyi çok seven ve ömür boyu üzerine titreyen bir kısmetle karşılaşıp, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına, yaşadığı sorunları kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, çocuklar gibi şen olacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, bazı ortaklıklar kurarak kendisini çok üst seviyelere taşıyacak çeşitli işlere gireceğine, bu işlerden kazandığı paranın bir kısmını yardıma muhtaç insanlar için harcayacağına rivayet eder.

Rüyada çeyrek altın istemek gördüyseniz:

  • Herşeyin arzuladığınız gibi olması için biraz daha sabretmeniz gerekiyor.

Rüyada çeyrek altın ve yarım altın görmek maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar alacağına, işlerinin baltalanacağına, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına ve bu yüzden üzüleceğine, parasal olarak genişliğe çıkılacağına, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine yorulur.

Rüyada çeyrek altın istemek sıkıntıların sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, hayatının kalan kısmında da o kimseyle birlikte işler yapacağına işaret eder.

Rüyada çeyrek altın yutmak parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, zenginliğinin, konforunun artacağına yorulmaktadır.

Rüyada çeyrek altın biriktirmek bulunmak istediği noktaya ulaşacağına, kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına inanılır.

Rüyada altın çeyrek almak mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, illet bir hastalık ya da altından kalkılmayacak bir sorun yaşamayacağına rivayet eder.

Rüyada çeyrek altın dağıtmak kötü niyetli bir kişinin işleri bozmak için çıkartacağı dedikoduların bertaraf edileceğine, eğer hayatı zaten yolunda gidiyor ve olumlu şekilde sürüyorsa bundan sonrasında da sıkıntıya ve zorluğa düşmeyeceğine inanılır.

Rüyada birine çeyrek altın vermek gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine, çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada iki çeyrek altın görmek kişinin eşi ile yataklarını ayıracak kadar büyük sorunlar yaşayacağına, eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments