Rüyada canlı yumurta görmek

Rüyada canlı yumurta görmek birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, hayallerinin bir bir gerçekleşeceğine, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına ve çok mutlu bir hayat sürüleceğine, yapacağı o işi onaylamayacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine, aile büyüklerinden birinin desteğinin alınacağına, başarısızlığı karşısında yıkılacağına, işlerinde çok sıkıntı çekeceğine inanılır.

Rüyada canlı yumurta gördüyseniz:

  • Güvendiğiniz dostlarınızdan yardım istemekten çekinmeyin.

Rüyada canlı yumurta görmek ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, mallarının ve parasının çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada canlı canlı mezara gömülmek uzun zaman önce alınan ancak bir türlü ödeyemediği borçtan kurtulacağına, kişinin yasa düşeceğine, gözyaşına boğulacağına işaret etmektedir.

Rüyada canlı canlı gömülmek hayal gibi kalacak isteklerinin gerçekleşeceğine, kendisini çekemeyen kişiler tarafından işlerinin baltalanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin canlı canlı gömüldüğünü görmek yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine ve tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatıp haram yemekten utanmayacağına delalet eder.

Rüyada canlı canlı tabuta girmek kar sağlayacağı işlere gireceğine, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına delalet etmektedir.

Rüyada canlı canlı insan kesmek maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına, dualarının karşılığını alacağına ve kendisini çok rahat, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine delalettir.

Rüyada yumurta içinde yumurta görmek ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına, huzurlu günler görüleceğine, eşler arasındaki aşkın ve sevginin günden güne artacağına işarettir.

Rüyada canlı canlı mezara girmek maddi açıdan iş hayatında zarar getirecek bir konu ile ilgili olarak çok temkinli adımlar atılacağına, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, üstün başarılar alacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments