Rüyada boş kuran görmek

Rüyada boş kuran görmek uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına, uğursuzlukların yakasını bırakmayacağına, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, faturaların biriktikçe birikeceğine, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine ve sıkıntıların son bulacağına, omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, yeni şeyler deneneceğine, onları okula göndereceğine delalettir.

Rüyada boş kuran gördüyseniz:

  • Gizli konular veya belli iş birlikleri, ortaklık ya da ilişkiler ön plana çıkabilir.

Rüyada boş kuran görmek onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, artık insanlar ile arasında herhangi mesafe kalmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada boş boş gezmek bir sırrının bu kişi tarafından düşmanlarına iletileceğine, aile hayatı içinde kendisini çok sevindirip deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek bir haber alacağına işaret eder.

Rüyada boş görmek eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine, yardıma muhtaç insanlara her zaman yardım edeceğine işaret eder.

Rüyada boş ev temizlemek rüya sahibinin sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine bu süreçte hayatın kıymetinin de farkına varacağına, parasal ferahlığa çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ev boş görmek elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına işaret eder.

Rüyada boş ev bakmak ancak bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, evli kişiler için de ikinci bir bebeğe sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada boş yumurta görmek yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine ve takdir edilen bir iş sahibi olacağına, gönlünün ferahlayacağına, hayatının düzene gireceğine tabir olunur.

Rüyada boş kitap görmek kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, aşırı gururlu bir şekilde, ilkelerinden asla taviz vermeden, onurlu bir yaşam süreceğine işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments