Rüyada biriyle tanıştırmak

Rüyada biriyle tanıştırmak çok büyük mutluluklar tadacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, rahat edeceği, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine, atlatılan bir belanın ardından büyük bir zarar kalacağın, yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, dirlik ve beraberliklerin yok olacağına, rüyayı gören kişinin herşeye karşı hazırlıklı olduğuna ve bu kişi tarafından hazırlanmış olan küçük ama kötü bir olaydan sonra rüya sahibinin bu kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına tabir olunur.

Rüyada biriyle tanıştırmak gördüyseniz:

  • Aşırı harcamalar yaptığınızın farkına varabilirsiniz.

Rüyada biriyle kucaklaşmak yeteneklerini çok daha göze çarpacak şekilde ortaya koyma fırsatı bulacağına, yetenekleri ile ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine rivayet eder.

Rüyada biriyle mesajlaşmak eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, biraz dinleneceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada biriyle mektuplaşmak mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, dedikoduyu çıkaran kişiler ile tüm irtibatını keseceğine ve bu kişiler ile uğraşmayıp bütün ilgisini işine vererek çok büyük başarılar kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada biriyle tokalaşmak düşünülen bazı projelerin hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada biriyle tanıştırmak mutlulukla dolu günlerin etkisiyle işte de başarı sağlamaya, her zaman kendinden emin, hoşgörülü biri olunacağına, iş için gurbete gidileceğine delalettir.

Rüyada biriyle dertleşmek kardeşler arasında büyük sorunlar yaşanacağına, onları hayatından ve kendisinden uzaklaştırmayı başaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada biriyle gezmek yüksek makamlara geleceğine, eğlenceli ve güzel günlere kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada biriyle konuşmak hiç tahmin etmediği kadar iyi bir çalışmaya yardımcı olacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine ve kısmet alacağına yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments