Rüyada birini yerde yatarken görmek

Rüyada birini yerde yatarken görmek yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine, düşmanların yaşanılan kötü olaylar karşısında sevineceğine, sıkıntıların allah’ın izni ile son bulacağına, aile büyüklerinden birinin desteğinin alınacağına, hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine, maddi yükümlülüklerin artacağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine delalet eder.

Rüyada birini yerde yatarken gördüyseniz:

  • Sempatikliğinizi korumalı, politik olmalı, yüzleşilmesi gereken durumlardan kaçınmalısınız.

Rüyada birini yerde yatarken görmek mubah olan kavramlardan ve gerçeklerden uzaklaşacağına, geçiminin bu nedenle insanların yardımı ile sürdüreceğine inanılır.

Rüyada birini yatarken görmek büyük bir zenginlik elde edileceğine, onların gerçek yüzüyle karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada birini hasta yatarken görmek eşlerin arasının bozulmasına sebep olacağına, başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine delalet eder.

Rüyada birini hastanede yatarken görmek işte de mutlu olunacağına, duygularının karşılık göreceğine inanılır.

Rüyada birini yüzüstü yatarken görmek aile hayatında çok büyük üzüntüler olacağına, işinin gücünün hal yoluna gireceğine işarettir.

Rüyada ölü birini yatarken görmek kişinin var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine, ancak bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş birini yatarken görmek emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine, işlerin daha kötüleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birini yatakta yatarken görmek yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments