Rüyada bir ölüden altın almak

Rüyada bir ölüden altın almak kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine ve bazı olaylar yüzünden üzüntü duyulacağına, hayal kırıklığı ve kalp kırıklığı yaşanacağına, hayatının da düzene gireceğine, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, kazancının azalacağına inanılır.

Rüyada bir ölüden altın almak gördüyseniz:

  • Uzun uğraşlarla elde edilen bir bilginin faydasını görebilirsiniz.

Rüyada bir ölüden altın almak istenenden daha fazla mala sahip olunacağına, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına delalettir.

Rüyada ölüden altın çalmak kişinin var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine, ailesini ve kendisini kalkındıracak işlere atılacağını, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine ve aile büyüklerine saygıda kusur etmeyen, hayırlı bir evlat olacağına delalettir.

Rüyada ölüden altın almak elinin dönmez, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına, zor zamanların ferahlığa çıkacağına delalet eder.

Rüyada ölüden altın lira almak rüya sahibinin gireceği büyük bir iş sayesinde hiç beklemediği bir anda bir miktar hayırlı paraya ve mala kavuşacağına, geçmişten gelen ve kişiye mutluluk veren bir haber sayesinde bir yolculuğa çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölüden altın görmek kişinin bu nedenle kendini çok mutsuz ve üzgün hissedeceğine, elindeki bütün imkânları kullanmasına rağmen yaşadığı kötü olaylar yüzünden işlerinin bir türlü düzelmeyeceğine ve gün geçtikçe daha çok üzüleceği olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada ölüden altın ve para almak hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına, maddi olarak çok huzurlu olunacağına inanılır.

Rüyada ölüden bir şey vermek alacağı övgüye, takdir görecek pek çok iş yapacağına, çıkış yollarına ulaşmak için çabalayacağına delalet eder.

Rüyada bir ölüden haber almak sürekli yeni kimselerle tanışarak hayat deneyimlerini artıracağına, yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments