Rüyada bir başkasının kör olduğunu görmek

Rüyada bir başkasının kör olduğunu görmek yeniden hayal kuracak umuda kavuşacağına, yeni iş kollarına girileceğine, kısmetlerinin bol olacağına, rahat bir hayata sahip olacağına, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, iş yaşamında yaşayacağı olumsuzlukları aile hayatına da yansıtacağına, hayatının karışacağına, kişinin can derdine düşeceğine, ortak olarak gireceği bir işte kazanç sağlayacağına rivayet eder.

Rüyada bir başkasının kör olduğunu gördüyseniz:

  • Sezgilerinize güvenmeniz bazı planlarınızın önünde duran veya oluşabilecek engelleri aşmanıza yardım edebilir.

Rüyada bir başkasının kör olduğunu görmek asık suratlı veya ağlıyor ise de üzüntü verici bir olay yaşanacağına, sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine işaret eder.

Rüyada başkasının kör olduğunu görmek muradına ereceğine, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına, herkesin takip ettiği ve çok sevdiği birisi olacağına işaret eder.

Rüyada başkasının gözünün kör olduğunu görmek iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, iflas edeceğine ancak yine de yılmayıp ayağa kalkmak için yeni yollar arayacağına inanılır.

Rüyada bir yakınının kör olduğunu görmek kısmetinin kendinden yana olacağına, bir yere taşınmaya işarettir.

Rüyada bir kişinin kör olduğunu görmek hayır işlerinden geri kalmayacağına, işine dört elle sarılacağına rivayet eder.

Rüyada bir başkasının oğlu olduğunu görmek çok yakın bir zaman içinde üzüntü verici bazı haberlerin alınacağına, allah’ın izni ile rahata ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin kör olduğunu görmek zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, fırsatların ardı ardına gelmesi üzerine hayatına çok daha farklı bir şekilde yön vereceğine alamet eder.

Rüyada gözlerinin kör olduğunu görmek ekmeğine leke süreceğine, sorunlarını bu sayede bitireceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments