Rüyada beyaz yazmalı kadın görmek

Rüyada beyaz yazmalı kadın görmek sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük atılımlar için yapılacak çalışmalarda önce kendisinden başlayacağına, bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, kem gözlere gelineceğine, karşı cinsten her zaman ilgi ve alaka göreceklerine, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, kazanç elde edeceğine, adından söz ettirecek adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, aksine her şeyi daha da güç hale getireceğine yorulur.

Rüyada beyaz yazmalı kadın gördüyseniz:

  • Sadece nasıl ilerleyeceğinizi şemalandırmanız gerekiyor.

Rüyada beyaz yazmalı kadın görmek böylece parasal olarak iyi bir duruma gelineceğine, hiç beklenmedik bir anda yalnız kalınacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz dişli kadın görmek mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına, kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz gömlekli kadın görmek uzun bir süre boyunca rahatsızlık yaratacak bir kişinin iş hayatında sürekli rüya sahibinin karşısına çıkacağına, yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine alamet eder.

Rüyada beyaz önlüklü kadın görmek çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına, sorunlarının azalmayarak her geçen gün daha fazla çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz kadın ayakkabısı görmek en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine, şifaya, çareye ve çözüme ulaşacağına, böylece kendini rahatlamış, hafiflemiş, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada beyaz kıyafetli kadın görmek uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına, yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına ve uzun zamandır muzdarip olunan bir rahatsızlığın geçeceğine yorulur.

Rüyada beyaz elbiseli hamile kadın görmek sevdiği kişi ile çok güzel bir birliktelik yaşayacağına, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz sakallı kadın görmek evlat sahibi olunacağına ve iş konusunda verimli, kısmetli bir yıl geçirileceğine, sorunların günden güne daha da artacağına ve sıkıntılı bir işe girileceğine rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments