Rüyada başbakanın yanında çalışmak

Rüyada başbakanın yanında çalışmak çok sevileceğine, toplum tarafından el üstünde tutulacağına, kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine, ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine, böylece daha yeni ve daha güzel çalışmalar gerçekleştirebileceği bir ortam kazanmış olacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, kendisini allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına, verdiği sözleri tutacağına, hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstleneceğine, hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına delalet eder.

Rüyada başbakanın yanında çalışmak gördüyseniz:

  • Sizinle aynı şekilde düşünen kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

Rüyada başbakanın yanında çalışmak kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına, gönlünce ve istediğince bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada başbakanın yanında olmak yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, tahmin etmediği bir yerden büyük bir zarar edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada başbakanın yanında oturmak hayırlı kararlar verileceğine, elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada başbakanın hanımını görmek hakkında kötü düşünen ve ekmeğiyle oynayan insanların pişman olacaklarını ifade eden rüya, tatsız günlerin geride bırakılacağına, kendisini bir süre iş, özel ve sosyal hayatından geri çekmek zorunda kalacağına yorulur.

Rüyada başbakanın oğlunu görmek emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına, rahatlığa erileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına işarettir.

Rüyada başbakanın kızdığını görmek yapılan bir hatanın telafi edileceğine, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada başbakanın sesini duymak geçim sıkıntısına ve darlığa düşeceği işlere umut bağlayacağına, deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına, zengin olmak için suç işlemekten de çekinmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada başbakanın koruması olmak maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına, yaşamına renk geleceğine ve kısmetinin çoğalacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments