Rüyada balık dişi görmek

Rüyada balık dişi görmek her konuda çok şanslı, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, olayların gidişatından ötürü çok üzüleceğine, sevinçli ve güzel günler göreceğine, kendisine akıl hocalığı yapan kişilerden büyük darbeler alacağına, sorunların ve sıkıntıların baş göstereceğine, süt liman olan hayatın bir anda dalgalanacağına, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine ve bu konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına, aile bireylerinden birine yardımcı olacağına, olaya tanık olan kişilerin üzülmesine sebep olunacağına işarettir.

Rüyada balık dişi gördüyseniz:

  • Size yaklaşan insanların hepsi iyi niyetli olmayabilir.

Rüyada balık dişi görmek sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına, büyük sorunların yaşanacağına, sıkıntılarının daha da artacağına, sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine yorulur.

Rüyada dişi olan balık görmek iç dünyasında rahata kavuşacağına, kendisini işine vereceğine yorulur.

Rüyada balık karnında balık görmek bereketinin artacağına, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada balık ağzında balık görmek alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine, işlerinin kötüye gitmeye başlayacağına inanılır.

Rüyada balık çok balık tutmak rahat ve güzel bir çalışma ortamı kurup daha çok proje üreteceğine, kural tanımadan, insanların öğütlerini dinlemeden yaşanacağına inanılır.

Rüyada dişi görmek üzüleceğine, zor günlerden geçeceğine, zahmete ve çileye düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına işaret eder.

Rüyada dişi beyazlatmak eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine işaret etmektedir.

Rüyada dişi çıkarmak hasadının tarlasında kalacağına, aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşacağına ve kendinden emin bir kişi olarak yaşamına devam edeceğine işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments