Rüyada bacaktan kurşun çıkarmak

Rüyada bacaktan kurşun çıkarmak çektiği sıkıntıların son bulacağına, rahatının yerine geleceğine, hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine, daha eğitimli, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, borçların bir türlü ödenemeyeceğine, sorunlarını aşacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, ailede var olan sıkıntıların bir ayrılığa neden olacağına, görülen fotoğrafın bir kısmı yok ise hastalık yaşamaya, görülen fotoğraftaki görüntü belirsiz ise iş alanında zor bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada bacaktan kurşun çıkarmak gördüyseniz:

  • Çalışmalarınızın karşılığını alabileceksiniz.

Rüyada bacaktan kurşun çıkarmak huzurunu yerine getireceğine, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine delalettir.

Rüyada bacaktan yaralanmak yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bacaktan tüy almak sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalet eder.

Rüyada bacaktan doğum yapmak üstüste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına yorulur.

Rüyada bacaktan kıl almak insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına, çalışmalarda bazı hatalarla karşılaşılacağına inanılır.

Rüyada sol bacaktan vurulmak sorunların tamamen biteceğine, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, içinin rahatlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada bacaktan irin aktığını görmek arkadaşlarla beraber vakit geçirmek istense de eski tadı bulamayacak olan rüya sahibinin yalnızlaşacağına, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada bacaktan akan kan görmek umutsuz olacağına, üzüleceğine, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine ve başarılı olacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments