Rüyada bacakta saç görmek

Rüyada bacakta saç görmek güzel bir hayata sahip olunacağına, kendisini iş hayatında çok hayırlı bir mevkide bulacağına, kendisine yeni bir hayat kuracağına, yeni bir sosyal çevreye gireceğine, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, aksiliklerin peşini bırakmayacağına işarettir.

Rüyada bacakta saç gördüyseniz:

  • Erkekseniz şef veya patron gibi üzerinizde bulunan birisi ile anlaşmazlıklarınız olabilir.

Rüyada bacakta saç görmek yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine, sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına inanılır.

Rüyada bacakta mantar görmek sıkıntılı bir döneme girileceğine, rüya sahibinin sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine bu süreçte hayatın kıymetinin de farkına varacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bacakta killari almak sorunların kısa zamanda temizleneceğine, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına tabir olunur.

Rüyada bacakta et parçası görmek iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, birçok firmadan iş teklifi geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada bacakta şişlik görmek kimseye bu konuda herhangi bir bilgi vermeyeceğine, aynı zamanda önemli yol ayrımlarına gelindiğine ve seçimler yapılacağına işarettir.

Rüyada bacakta ben görmek ayrılığın sandığından da uzun olacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına delalet etmektedir.

Rüyada bacakta solucan görmek şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, devlet kapısından bir yardım alacağınıza yorulmaktadır.

Rüyada bacakta delik görmek mutluluk bulacağına, sevgi ve barış ortamının kurulacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments