Rüyada bacağa krem sürmek

Rüyada bacağa krem sürmek çok iyi yerlere geleceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, işinde en üst noktaya gelmek için hırslı, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine, gerçek yaşamınızda da bir seyahat yapacağınıza, bundan sonraki zamanlarda güçlü, sözü geçen, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, yakın zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, herkesin takdirinin toplanacağına, çok sevilen bir kişi olunacağına ve rahatsızlık verecek bir durumun yaşanmasının önüne geçileceğine, zarar edilen çalışmaların kazanç getirir hale geleceğine, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada bacağa krem sürmek gördüyseniz:

  • Sizi hiç anlamadıklarını veya söylediğiniz şekilde davranmayacaklarını bilerek hareket etmelisiniz.

Rüyada bacağa krem sürmek parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine, bunun için gereken tüm imkânları elde edeceğine alamet eder.

Rüyada bacağa ağda yaptırmak rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine, alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bacağa sarılmak zor günlerden geçeceğine, bu ağır havanın bir an önce dağılması için allah’a yalvaracağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bacağa ip bağlamak büyük umutlarla girilmiş olan bir işte sıkıntılı günler yaşanacağına, güzel bir hayat geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada bacağa sarılmış yılan görmek aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine alamet eder.

Rüyada krem çalmak sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, o kişiler ile bu sayede çok daha iyi zamanlar geçireceğine yorulur.

Rüyada krem sürmek isteklerine kavuşacağına, zor günlerin geride kalacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine rivayet eder.

Rüyada krem almak güç ve kudret kazanacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments