Rüyada ayna satın aldığını görmek

Rüyada ayna satın aldığını görmek ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına, bekârsa da evli bir kadınla birlikte olacağına, elindekileri kaybedeceğine bu nedenle büyük bir özgüven ve cesaret kaybına uğrayacağına, huzurlu günlerin uzaklaşacağına, çare aramasına rağmen bir türlü çare bulamayacağına ve üzüntüden ötürü daha da kötü duruma düşeceğine, rahat şekilde geçineceğine, hayat boyu kendisine yardım eden insanlar sayesinde hiçbir zorluk çekmeden yaşayacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, parasal krizler yaşanacağına, ağız tadının kaçacağına, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine yorulur.

Rüyada ayna satın aldığını gördüyseniz:

  • Aşk lişkilerinize fazla zaman ayıramayacaksınız.

Rüyada ayna satın aldığını görmek çok mutlu ve huzurlu olacağına, başarısızlığı karşısında yıkılacağına tabir olunur.

Rüyada ayna satın almak etiği duaların allah katında kabul edildiğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, çok mutlu bir hayata sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinden ayna aldığını görmek korkularının yok olacağına, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, bu yüzden maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada et satın aldığını görmek günü birlik kazanç elde edeceğine, geçiminin ve gelirinin sürekli olmayacağına, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine yorulmaktadır.

Rüyada satın aldığını görmek beklenmedik bir anda bir dedikodunun muhatabı olunduğu ilan edileceğine, düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine delalet eder.

Rüyada havlu satın aldığını görmek herhangi bir sıkıntı yaşanıyorsa eğer yakın bir arkadaşın desteği ile çözüme kavuşturulacağına, sorunlarını çözebileceğine delalet eder.

Rüyada çikolata satın aldığını görmek eşler arasındaki sorunların çözüme kavuşacağına, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine inanılır.

Rüyada battaniye satın aldığını görmek birçok sıkıntılı ve sorunlu durumla karşılaştırılacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar alacağına, işlerinin baltalanacağına, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına ve bu yüzden üzüleceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments