Rüyada aşık olduğun adamla öpüşmek

Rüyada aşık olduğun adamla öpüşmek yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, çok büyük bir işe girileceğine, bu işle sürekli kazanç elde edilip zarara uğranacağına, rahatsızlık yüzünden bir süre işlerden uzak durulacağına, pürüzleri ortadan kaldırarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, kendisini iş hayatında çok hayırlı bir mevkide bulacağına, kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine, yaşamının en önemli zamanlarının da deyim yerindeyse kurban edilmiş olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada aşık olduğun adamla öpüşmek gördüyseniz:

  • Eski tanıdıklar bazı başarılarınızda veya işlerinizde size katkı sağlıyor olabilir.

Rüyada aşık olduğun adamla öpüşmek ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine ve yaşanan durumların büyük acılara sebep olacağına, büyük umutlar ile girdiği bir işte ister istemez zarar edeceğine delalet eder.

Rüyada aşık olduğun kişiyle öpüşmek kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine, sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine, kazancın artacağına işaret etmektedir.

Rüyada aşık olduğun kadını görmek gam ve keder çekmeyeceğine, dualarının karşılığını alacağına ve kendisini çok rahat, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine inanılır.

Rüyada aşık olduğun kişiyle gezmek kazancında artış olacağına, başarısının yükseleceğine işaret etmektedir.

Rüyada aşık olduğun erkekle öpüşmek zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının bir süre daha devam edeceğine işarettir.

Rüyada aşık olduğun ünlüyü görmek malının üstüne mal, parasının üstüne para ekleyeceğine, iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına yorulur.

Rüyada aşık olduğun kişiyle telefonda konuşmak eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirip kazancını arttıracağına, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, zenginlik sahibi olunacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine işarettir.

Rüyada eski aşık olduğun kızı görmek daha çok önemli başarılara sahip olacağına, kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına ve hayatının zahmetsiz ve çilesiz geçeceğine delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments