Rüyada amca ve karısını görmek

Rüyada amca ve karısını görmek huzurunun, mutluluğunun, azalacağına, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, kötü kişilerle karşılaşılacağına, anlaşmazlıkların ve tatsızlıkların yaşanacağına, yaşanan sorunların günden güne çoğalacağına, musibetler, sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, geçim sıkıntısına düşüleceğine, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine, büyük üzüntüler yaşayacağına, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine, evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine, rahatının kaçacağına, iftirayı atan kişinin ortaya çıkarılması ve iftiranın gerçek olmadığının ispatlanması konusunda elinden gelen herşeyi yaparak gerçekleri insanlara göstereceğine işarettir.

Rüyada amca ve karısını gördüyseniz:

  • Arkadaşlarınızla veya ailenizle zaman geçirebilir veya planlar yapabilirsiniz.

Rüyada amca ve karısını görmek hak yolunu bulacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine, zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine tabir olunur.

Rüyada amca karısını görmek aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına delalettir.

Rüyada amca öpmek büyük kazanç elde edeceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına, değişen şartlara hızlı bir şekilde ayak uydurulacağına alamet eder.

Rüyada amca dövmek aile büyüklerinden birinin sağlığı ile ilgili olarak kötü haber bir haber alınacağına, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada amca yı görmek ağız tadının yerine geleceğine, geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına, manevi anlamda da istediği huzuru yakalayacağına inanılır.

Rüyada ak sakallı amca görmek evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, önemli bir dönüm noktasına ve kişinin geçmiş yaşamından çok daha iyi koşullarda bir hayata sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada amca oğluyla öpüşmek keyfinden ve neşesinden kaybedeceğine, güçten ve takatten düşeceğine, işlerinin bozulacağına, iyi konumlara geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölen amca görmek bulunduğu bir ortamda istemediği bir tartışmaya gireceğine ve hayal ettiği şeylere çok emek verdiği halde bir türlü kavuşamayacağına, bulunan bazı yolların çok emek gerektireceği, bu yüzden başka yollar aranacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments