Rüyada altının kırılmasını görmek

Rüyada altının kırılmasını görmek size başarı getirecek adımlar atmanıza, zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına, şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına, kırgınlıklar yaşanacağına, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine, solan yüzünün güleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada altının kırılmasını gördüyseniz:

  • Resmi dairelerle olan işlerinizde olmadık zorluklar çıkabilir.

Rüyada altının kırılmasını görmek kendisiyle daha fazla ilgilenmek suretiyle sosyal yaşantısını güçlendireceğine, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine işarettir.

Rüyada altının eridiğini görmek ekmeğinin ve gelirinin kesileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ayakkabının altının çıktığını görmek kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine ve bazı ödemelerini ertelemek zorunda kalacağına, işindeki verimliliğin artmasına yardımcı olacağına inanılır.

Rüyada koltuk altının kıllandığını görmek para sorunu olmadan, kimseye el açmadan yaşayacağına, bir sebeple çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada koltuk altının terlediğini görmek elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına yorulur.

Rüyada tokanın kırılmasını görmek hayatının akışının bambaşka bir yöne doğru ilerleyeceğine, ancak daha sonra gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kol kırılmasını görmek maddi açıdan çok kazanç elde edeceğine, kendisine hayallerinde en büyük desteğin aile üyelerinden geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada gözlügün kırılmasını görmek yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, hoş olaylar yaşayacağına delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments