Rüyada altın zincir koparmak

Rüyada altın zincir koparmak çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, zorluklar karşısında göstereceği tutuma ve başka kişilere olan davranışlarına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına, para sıkıntısına düşmeyeceğine, sadece maddi anlamda değil, manevi anlamda da huzur içinde olacağına, çok kötü ve üzüntülü dönemler yaşandıktan, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğradıktan sonra rüya sahibinin, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına, hayattan yana yüzünün güleceğine, uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine, kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına inanılır.

Rüyada altın zincir koparmak gördüyseniz:

  • Maddi konuların ciddi şekilde ele alınması gerekiyor.

Rüyada altın zincir bulmak sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına rivayet eder.

Rüyada altın zincir kaybetmek yapılacak olan birş seyahatinin iptal edileceğine, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, alacağı destek sayesinde duygu dolu anlar yaşayacağına yorulur.

Rüyada altın zincir koparmak moralinin her zaman yerinde olacağına, kötü kimselerin ağına düşeceğine delalettir.

Rüyada boynuna altın zincir takmak çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına, dost çevrenizin genişleyeceğine işarettir.

Rüyada kolunda altın zincir görmek güzel sözler işiteceğine, bir sebeple bu kişiye yardım edip içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulması için büyük bir destek vereceğine delalettir.

Rüyada kopmuş altın zincir görmek eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, dünü arkada bırakarak, yarınlara bakacağına yorulmaktadır.

Rüyada altın zincir görmek iş hayatı içinde yeni bir sayfa açılacağına, büyük işlere girmek pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada uzun altın zincir görmek mutsuz olacağına ve sorunlu günler geçireceğine, ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments