Rüyada altın bulup toplamak

Rüyada altın bulup toplamak bir sebeple atılmak istenen adımlarda biraz daha korkak olunacağına, ancak bu kişilerin pes etmemesinden ötürü kendilerine büyük bir ders vereceğine ve bu sayede başarılar kazanacağına, bir sebeple kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yüzünün güleceğine, zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine, herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine, bütün boş zamanlarını sosyal aktivitelerle dolduracağına, hayallerinin yıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada altın bulup toplamak gördüyseniz:

  • Keyif aldığınız işlerle vakit geçirin.

Rüyada altın bulup toplamak yeni bir dış görünüşe, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, bu sayede içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına, kendisini çaresiz ve yalnız kalmış gibi hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada altın bulup saklamak arkadaştan görülecek faydaya, güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına yorulur.

Rüyada altın bulup geri vermek zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına, ayrı düşülen bir kişi ile biraraya gelineceğine, kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına tabir olunur.

Rüyada altın bilezik bulup takmak yaptığı çalışmaların boşa gideceğine, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine işarettir.

Rüyada altın bulup satmak aile bireylerinin arasının açılacağına ve  maddi ve manevi açıdan zarar görüleceğine, kazancın düşeceğine tabir olunur.

Rüyada altın bulup vermek rüya sahibinin sıkıntılarından, zorluklarından ve çektiği zahmetten kurtulup, rahat bir nefes alacağına, çok büyük projeler gerçekleştirip yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu kazançla aklından geçen ve uzun yıllardan beri yapmak istediği her şeyi yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada altın bulup kaybetmek kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine inanılır.

Rüyada altın bulup paylaşmak işlerin sürekli büyüyeceğine, işinde büyük başarılar alacağına, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments