Rüyada aldatıldığını düşünmek

Rüyada aldatıldığını düşünmek rüya sahibinin deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine, gelecekle ilgili umutların yıkılacağına, yaşadığı kötü deneyimlerden sonra insanlar ile arasına çok büyük bir mesafe koyacağına, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, mali krize gireceğine, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine tabir olunur.

Rüyada aldatıldığını düşünmek gördüyseniz:

  • Olaylara tarafsız olarak yaklaşmanız ise, sizin sandığınız gibi kazanç getirmeyecek.

Rüyada aldatıldığını düşünmek sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, eline geçen fırsatların boşa çıkacağına, elinden bir şey gelmediği halde kendisini suçlayacağına, aldığı haber yüzünden çok kötü günler geçireceğine inanılır.

Rüyada kadının aldatıldığını görmek kalabalık bir aileye sahip olunacağına, başına gelebilecek bütün kötü ve zarar verici olaylardan kendisini koruyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin aldatıldığını görmek kazancının da hiç eksilmeyeceğine, hayallerinin peşinden gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada başka birinin aldatıldığını görmek işlerinde atacağı adımlar sayesinde şansının döneceğine, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına rivayet eder.

Rüyada karısı tarafından aldatıldığını görmek güvensizliğini yeneceğine, neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine delalettir.

Rüyada sevgilisi tarafından aldatıldığını görmek kişiye iş alanında da her zaman destek vereceğine, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına rivayet eder.

Rüyada eşin tarafindan aldatildiğini görmek kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine, yaşanan zor günlerin biteceğine, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına işarettir.

Rüyada aldatıldığını görmek duyguların karşılık bulacağına, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments