Rüyada zehirli meyve görmek

Rüyada zehirli meyve görmek kazancının ilk önce azalacağına, yaptığı şeyden ötürü hem çok büyük bir üzüntü duyacağına, çeşitli tartışmalar ve münakaşalar yapılacağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine, büyük bir boşluğa düşeceğine, hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına, ancak iş hayatında sahip olunan itibar sayesinde bu sorunun kısa bir sürede bertaraf edileceğine, zor gelebilecek bazı işleri kısa süre içinde sabırla ve azimle çalışarak zirveye çıkartacağına tabir olunur.

Rüyada zehirli meyve gördüyseniz:

  • Bazı alanlarda çözüm olabileceğine veya ilerleme sağlayacağına inandığınız fikirleriniz olabilir.

Rüyada zehirli meyve görmek başarısızlığının bedelini yokluğa düşerek ödeyeceğine tabir edilirken bir diğer yandan da kendisine büyük cezalar getirecek hatalar yapacağına, mutlu olacağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada zehirli meyve yemek dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına rivayet eder.

Rüyada meyve içinde meyve görmek yardım ettiği kişilerden ihanet göreceğine, ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine tabir olunur.

Rüyada meyve bahçesinden meyve toplamak bir sebeple eldeki bir işte zarara düşüleceğine, allah’ın kendisine tabiri caizse yürü ya kulum demesi ile alıp yürüyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada zehirli ekmek düzenin kurulacağına, başarının garantileneceğine, allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye işarettir.

Rüyada zehirli akrep görmek kişinin dünya hayatında gerçekleştirmek istediklerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına yorulur.

Rüyada zehirli kurbağa görmek aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, birçok fırsatın elden kaçırılacağına, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine delalettir.

Rüyada zehirli böcek görmek mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, içinin rahatlayacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments